2039/211
Et par kinesiske bordlamper af blåglaseret krakelé porcelæn. 20 årh. med tilhørende skærme. H. ekskl. montering 46 cm. (2)
Enkelte spor af brug.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. september 2020
Vurdering
Hammerslag
17 bud