2150/1017
Potageske af hamret sølv med skønvirke dekoration. Stemplet Evald Nielsen 830. Vægt 248 gr. L 31.
Bagside med indgravering Mindre buler, ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 14. december 2021
Vurdering
Hammerslag
24 bud