Eske Kath (f. Haderslev 1975)
To kompositioner. Begge sign. Eske Kath 08, 50/150. Litografier i farver. Bladstørrelser 54×37. (2)
Proveniens: Trykt hos Edition Copenhagen. Proveniens: ”Danske Banks gamle hovedsæde” Antikviteter, kunst og design hidrørende Erichsens Palæ og andre historiske bygninger i Holmens Kanal.
Original stand. Undersøgt i ramme.
14 bud
955032 (Autobud) | ||
257759 | ||
955032 (Autobud) | ||
828095 | ||
955032 | ||
828095 (Autobud) | ||
955032 | ||
828095 (Autobud) | ||
978772 | ||
828095 (Autobud) | ||
946043 | ||
828095 (Autobud) | ||
946043 | ||
828095 |