12137/120
Ludvig Find (f. Vamdrup 1869, d. København 1945)
Opstilling med blomster. Sign. Find, 1916. Olie på lærred. 50×46. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021
Vurdering
Hammerslag