1703/972
Knud Møller
“Patricia”. 12 middagsknive og 2 serveringsskeer med skafter af sølv. Udført hos W. & S. Sørensen. (14)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 17. januar 2017
Vurdering
Hammerslag