12027/8
Ole Ahlberg (f. København 1949)
Komposition. Sign. Ole Ahlberg, 82. Nr. XXVIII/LX. Litografi i farver. Lysmål 20,3×28,7. Rammemål 33×24.
Kunst, antikviteter & design, 2. juli 2020
Vurdering
Hammerslag