1511/1130
Tre penne af sort og rød kinalak hver prydet med gulddouble bestående af filtpen og to fyldepenne henholdsvis med spids af 14 kt. guld og hvidguld og forgyldt stål. L. ca. 14,5 og 13 cm. (3)
Kan fremstå med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Smykker, 11. marts 2015
Vurdering
Hammerslag
18 bud