2131/​892

Dansk design

Reolmoduler af grålakeret MDF, bestående af fem 1/2 bogkasser, en 1/1 bogkasse samt samt kommode. Mål: 1/2 bogkasser: H. 80. B. 42. D. 36. 1/1 bogkasse og kommode: H./B. 80. D. 36. (11)

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak. Fire sokler medfølger.

Moderne kunst og design, 3. august 2021

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

2.100 DKK

2.100 DKK
(Autobud) 2.000 DKK
1.950 DKK
1.000 DKK