2023/612
Egill Jacobsen (f. København 1910, d. sst. 1998)
“Magien”. 1992. Sign. EJ, EA. Litografi i farver. Bladstørrelse 88×62. Uindrammet.
God stand.
Moderne kunst og design, 2. juni 2020
Vurdering
Hammerslag