2016/​266

Et par armstole med stel af bejdset bøgetræ, svungne armlæn, cabriole ben. 19. årh. (2)

Brugsslitage. Ridser og mærker. Løs i samlingerne. Manglende sæder.

Ældre malerier, møbler og varia, 13. april 2020

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag