Henrik Have (f. Gladsaxe 1946, d. Hvide Sande 2014)
Jonny Forsström (f. 1948)
Grafikmappe med tre litografier i farver. Alle sign. J. Forsström, 31/100. Med tekst af Henrik Have. Bladstørrelse 65×50. (3)
Forside på mappe med spor efter klisterpapir.
Moderne kunst og design, 3. august 2021