2448/222
Dansk langbord af egetræ, front med skuffe og siden med gennemgående skuffe, balusterformede ben. 19. årh.s midte. H. 80. L. 225. B. 68.
Ridser og mærker. Restaureret. Restaureret. Revner i træet.
Vurdering
Hammerslag
16 bud
836355 | ||
216593 (Autobud) | ||
836355 | ||
216593 (Autobud) | ||
836355 | ||
216593 (Autobud) | ||
836355 | ||
216593 (Autobud) | ||
836355 | ||
216593 (Autobud) | ||
836355 | ||
216593 (Autobud) | ||
1020311 | ||
216593 (Autobud) | ||
1020311 | ||
216593 |