2031/​587

Tom Wesselmann (f. Cincinnati 1931, d. New York 2004)

To kompositioner fra “1 c Life”. Usign. Litografier i farver. Bladstørrelse hver 41×29. (2)

Undersøgt i ramme.

Moderne kunst og design, 28. juli 2020

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag