12103/31
Alberto Giacometti (f. Stampa 1901, d. sst. 1966)
Galerie Maeght, Paris. Udstillingsplakat. Tryksign. Litografisk tryk i farver. Bladmål 78×41,5. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021
Vurdering
Hammerslag