12103/​31

Alberto Giacometti (f. Stampa 1901, d. sst. 1966)

Galerie Maeght, Paris. Udstillingsplakat. Tryksign. Litografisk tryk i farver. Bladmål 78×41,5. Uindrammet.

Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag