2109/722
Herold G. Kristensen (f. Askø 1930, d. 2014)
Uden titel, 1985. Sign. monogram; sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 65×72.
Dette emne handles i fuldmoms
Moderne kunst og design, 2. marts 2021
Vurdering
Hammerslag
29 bud