1508/​796

Ubekendt formgiver

Høj bordlampe på trebenet fod og stamme af teak, monteret med cylinderformet skærm af beige akryl. H. 94.

Almindelig brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Moderne kunst og design, 17. februar 2015

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.150 DKK

1.150 DKK
(Autobud) 1.100 DKK
1.100 DKK
1.050 DKK
1.000 DKK