2032/245
Seks juleskeer, erindringsske 10. juni 1967 samt Georg Jensen jubilæumsske 1872–1972 af delvis forgyldt sterlingsølv. Vægt ca. 365 gr. (8)
Juleskeer: 1965–1966, 1977–1978, 1980, 1984.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020
Vurdering
Hammerslag
11 bud