2447/​957

Alfred Christensen, m.fl.

To lænestole med ben af bøg med messingsko og eg, betrukket med blåt velour. Udført hos Slagelse Møbelværk, m.fl. 1940'erne. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Betræk med pletter.

Vur­dering

2.500 DKK

Hammerslag

1.550 DKK

24 bud

974362 1.550 DKK
1017480 (Autobud) 1.500 DKK
974362 1.500 DKK
1017480 (Autobud) 1.450 DKK
974362 1.400 DKK
1017480 (Autobud) 1.350 DKK
974362 1.300 DKK
1017480 1.250 DKK
974362 (Autobud) 1.200 DKK
1017480 1.200 DKK
974362 (Autobud) 1.150 DKK
1017480 1.100 DKK
974362 1.050 DKK
1017480 (Autobud) 1.000 DKK
974362 950 DKK
1017480 600 DKK
974362 (Autobud) 550 DKK
1017480 500 DKK
974362 (Autobud) 300 DKK
1017480 290 DKK
974362 (Autobud) 280 DKK
1017480 270 DKK
974362 260 DKK
276853 250 DKK