2436/566
Sigurd Swane (f. København 1879, d. Plejerup 1973)
Sommerlandskab med høstakke på en mark. Usign. Olie på lærred. 69×74.
Behov for rensning. Mindre krakeleringer.
Vurdering
175789 | ||
1152900 |