2017/75
Victoriansk svingkedel af sterlingsølv på tilhørende stand. Charles Stuart Harris, London 1885. Vægt 1023 g. H. 30 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. april 2020
Vurdering
Hammerslag
18 bud