2438/67
Dansk guldaldermaler, 19. årh.s første halvdel
Udsigt mod Frederiksborg Slot. Usigneret. Olie på mahogni. 16,5×23.
Ganske få minimale retoucheringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 16. september 2024
Vurdering
Hammerslag