2447/99
Æske af blå agat med montering af messing, på fire kugleben. 19. årh. H. 4,5 cm. L. 8 cm. D. 5,5 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
68887 | ||
846261 | ||
68887 (Autobud) | ||
846261 | ||
68887 | ||
85176 | ||
1077651 | ||
85176 | ||
283030 |