2032/17
Et par svenske rokoko armstole af bemalet træ. 18. årh.s midte. (2)
Ridser og mærker. Brugsslitage. Restaureret.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020
Vurdering
Hammerslag