2032/​17

Et par svenske rokoko armstole af bemalet træ. 18. årh.s midte. (2)

Ridser og mærker. Brugsslitage. Restaureret.

Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020

Vur­dering

15.000–18.000 DKK

Hammerslag