2124/​241

Stor bægervase af klart glas med slibning i form af vignetter med bl.a. H.C. Andersen. 20. årh. H. 36,5 cm.

Proveniens: Erik Brandt.

Aldersrelaterede spor.

Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

600 DKK

600 DKK
(Autobud) 550 DKK
550 DKK
(Autobud) 480 DKK
460 DKK
320 DKK
300 DKK