2031/537
Jørgen Boberg (f. Roskilde 1940, d. 2009)
Dyrekranie. Sign. Boberg, Solaio sep 05. Olie på plade. 28×21.
Original stand.
Moderne kunst og design, 28. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
15 bud