2438/907
Kommode af teak. Front med tre skuffer, greb af messing. Udført og mærket hos snedkermester Thorald Madsen. H. 65. B. 55. D. 32.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering