2109/88
Hans Henrik Schou (f. København 1884, d. Rørvig 1949)
Skt. Hans aften. Sign. H.H.S, 1910. Olie på lærred. 64×80.
Retoucheringer. Krakeleringer samt afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021
Vurdering
Hammerslag
24 bud