12115/​194

Tysk flettet vinkurv med monteringer af sølv. stemplet 835. H. 24. L. 26.

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 15. april 2021

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag

800 DKK

10 bud

800 DKK
(Autobud) 750 DKK
750 DKK
(Autobud) 700 DKK
650 DKK
600 DKK
(Autobud) 550 DKK
500 DKK
320 DKK
300 DKK