12115/194
Tysk flettet vinkurv med monteringer af sølv. stemplet 835. H. 24. L. 26.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 15. april 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud