2342/7615
Christoffer Munch Andersen (f. Helsingør 1979)
“Santa” (Pez), 2016. Sign. på bagsiden Christoffer Munch Andersen. 30×30. Uindrammet.
Proveniens: Galleri Franz Pedersen, Horsens.
Samtidskunst, 17. oktober 2023
Vurdering
Hammerslag