2103/565
Kjeld Jensen (f. København 1922, d. sst. 1998)
Komposition. Sign. KJ 68. Olie på lærred. 65×81. Uindrammet.
Original stand.
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Vurdering
Hammerslag