877/860
Lise Malinovsky (f. København 1957)
“Par no. 2”, 2003. Sign. på bagsiden med titel og årstal. Olie på lærred. 145×145.
Proveniens: Galerie Moderne, Silkeborg.
Malerier, grafik, fotografier, 7. marts 2018
Vurdering
Hammerslag