12203/​219

Konsolbord af forgyldt træ. Plade af marmor. Louis XVI form, 20. årh.s midte. H. 68. B. 55. D. 27.

Almindelige brugstegn.

Kunst, antikviteter & design, 20. januar 2022

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag