12203/219
Konsolbord af forgyldt træ. Plade af marmor. Louis XVI form, 20. årh.s midte. H. 68. B. 55. D. 27.
Almindelige brugstegn.
Kunst, antikviteter & design, 20. januar 2022
Vurdering
Hammerslag