11949/10
Et par “Medici” havevaser af støbejern. 20. årh. H. 22. Diam. 26. (2)
Rust. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 5. december 2019
Vurdering
Hammerslag