2440/607
Tal R (f. Tel Aviv 1967)
“The Suit”. Sign. Tal R, 52/100. Silketryk i farver monteret på plade. Bladstørrelse 99,5×69,5.
Proveniens: Schäfer Grafik, København.
Mindre håndteringsmærke ved øvre kant og gullig misfarvning ved nedre kant.
Vurdering
321527 | ||
316624 |