2142/746
Lis Zwick (f. København 1942, d. 2020)
“Homo Ludens II” og “Homo Ludens III”. Sign. Lis Zwick 2000 samt nummererede. Fire litografier i farver. Bladstørrelse 30×21. Uindrammede. (4)
Moderne kunst og design, 19. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag