2048/140
To tønder af stavlimet træ med ophæng af jern stående på trepas fod. 19. årh. H. 67. Diam. 46. (2)
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 23. november 2020
Vurdering
Hammerslag
28 bud