2148/684
Hans Henrik Lerfeldt (f. Århus 1946, d. København 1989)
Tre erotiske kompositioner. Alle sign. og dateret. Raderinger. Lysmål 25×18–24×28. (3)
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 30. november 2021
Vurdering
Hammerslag
16 bud