2119/26
Dansk dragkiste af eg, front med fire skuffer. Rokoko form. 19. årh. H. 118. B. 116. D. 59.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Revner i træet.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
18 bud