2425/890
Par udendørslamper af galvaniseret jern med kupler af af plexiglas. H. 46. L. 56. (2)
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Kupler let gulnede. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag