2034/638
Knud Kristensen (f. 1915, d. 1991)
Bakket landskab, Thy. Sign. Knud Kristensen 50. Olie på lærred. 90×117.
Original stand.
Moderne kunst og design, 18. august 2020
Vurdering
Hammerslag
21 bud