1427/1171
Topasarmbånd af hvidguldsforgyldt sterlingsølv prydet med talrige ovale facetslebne blå topaser på i alt ca. 20.90 ct. L. ca. 18 cm. Ca. 2009.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker, 2. juli 2014
Vurdering
Hammerslag
14 bud