2203/11
Et par gustavianske stole af gråmalet træ. Usignerede. Sverige, 18. årh.s slutning. (2)
Stel med brugsslitage. Moderne betræk.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. januar 2022
Vurdering
Hammerslag