12027/37
Jørgen Mikael Andersen (f. 1958)
“Orange Rum”. Sign. Jørgen M. Andersen. Akryl og olie på lærred. 40×40.
Kunst, antikviteter & design, 2. juli 2020
Vurdering
Hammerslag