2005/580
Arne L. Hansen (f. København 1921, d. Espergærde 2009)
Lille relief, 1972. Sign. og dateret på bagsiden. Mixed media. 18×28×4.
Original stand.
Moderne kunst og design, 28. januar 2020
Vurdering
Hammerslag