2009/335
W. Jansen (, 19. årh.)
Buste. Utydeligt sign. med bly samt tryksign. W. Jansen. Litografi. Lysmål 44×37.
Undersøgt i ramme. Fugtskjold.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. februar 2020
Vurdering
Hammerslag