Uro af messing med kugler af rød plast samt en enkel af træ, monteret på stand af gennemsigtig akryl. Usign. 1960'erne. H. 50.
Proveniens: Hidrørende fra familie til Anni og Bent Knudsen.
800833 | ||
956030 |