2442/856
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927)
Uden titel. Sign. Alechinsky 38/150. Litografi i farver. Lysmål 30×21.
Original stand. Undersøgt i ramme.
Vurdering
1046681 | ||
246527 |