2421/​505

Michael Kvium (f. Horsens 1955)

“Fools No. 3”, 2003. Sign. Kvium 03, 7/100. Litografi i farver. Bladstørrelse 40×38.

Litteratur: “Michael Kvium: Det Trykgrafiske Værk 1979–2006”, nr. EC 155.

Undersøgt i ramme. Original stand.

Rammen er håndlavet.

I Lyngby
Vur­dering

20.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?