1703/563
Ib Geertsen (f. København 1919, d. sst. 2009)
Komposition. Sign. Ib Geertsen 1976, V, EA. Litografi i farver. Lysmål 74×55.
Moderne kunst og design, 17. januar 2017
Vurdering
Hammerslag